Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatnoœci.
Zamknij
Notebooki
Kategorie

Artykuły
  *  NVIDIA GeForce GTX 9xxM
  *  PRODUKT ROKU 2013
  *  Recenzja XNOTE Hyperbook 14 od PCLab.pl
  *  XNOTE na bazie IntelŸ Core™ czwartej generacji
  *  Recenzja XNOTE P370EM od PCLab.pl
  *  nVidia QUADRO Mobile dostępne w ofercie XNOTE
  *  XNOTE P170EM Recenzja w PurePC
Aktualności
NVIDIA GeForce GTX 9xxM   Data: wtorek, 18 marzec 2014

XNOTE – Polski producent ultra wydajnych notebooków dla graczy, wprowadza na rynek nowe modele kart graficznych nVidia z serii GeForce GTX 9xxM w architekturze Maxwell.

Są to najnowsze i najmocniejsze układy graficzne dedykowane entuzjastom i profesjonalistom którzy potrzebują największej wydajności graficznej zarówno w grach jak i w profesjonalnych programach graficznych.

 

Oto nowe modele kart graficznych wprowadzane do oferty XNOTE:

 

 

  • GeForce GTX-980M 8GB GDDR5  – to najmocniejszy układ dostępny w notebookach XNOTE z serii P skierowany dla entuzjastów. Charakteryzuje się rekordową ilością pamięci 8GB GDDR5 oraz najwyższą wydajnością w układach mobilnych. Dostępny również w wydaniu SLI gdzie połączone dwie karty 2x980M GTX pobijają rekord prędkości w najnowszych benchmarkach i grach.

 

  • GeForce GTX-970M 6GB GDDR5  – Bardzo mocna karta z segmentu Performance oferuje bardzo wysoką wydajność i atrakcyjną cenę oraz 6GB pamięci GDDR5. Zbudowana na złączu MXM oferuje możliwość wymiany w przyszłości.

 

  • GeForce GTX-960M 4GB DDR5 (N15P-GX) – Układ o wysokiej wydajności i energooszczędności. Jest to karta oparta na najnowszej architekturze Maxwell.


NVIDIA GeForce GTX 9xxM  
Oglądano:3835
Ilość komentarzy: 0
Napisz Recenzję PowrótKontynuuj

Kontakt

Infolinia: 508 495 386

E-mail: biuro@xnote.pl

     

Nr 1 w testach wydajności KŚ

Status Gold Intel Technology ProviderTest ultrawydajnego XNOTE P377SMAXNOTE Zwycięzcą testów Komputer ŚwiatTest najmocniejszego laptopa 13,3