Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatnoœci.
Zamknij
Notebooki
Kategorie

Produkty polecane
Artykuły
  *  NVIDIA GeForce GTX 9xxM
  *  PRODUKT ROKU 2013
  *  Recenzja XNOTE Hyperbook 14 od PCLab.pl
  *  XNOTE na bazie IntelŸ Core™ czwartej generacji
  *  Recenzja XNOTE P370EM od PCLab.pl
  *  nVidia QUADRO Mobile dostępne w ofercie XNOTE
  *  XNOTE P170EM Recenzja w PurePC
Regulamin

 

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem sklepu internetowego www.XNOTE.pl - oficjalnego i jedynego przedstawiciela polskiej marki XNOTE - Extreme Custom Notebooks.

 

REALIZACJA ZAMÓWIEŃ

 

Zamówienia składane przez Internet przekazywane są do naszego oddziału handlowego. Potrzebujemy ok. 7 dni na realizację zamówienia na notebooki, których konfiguracja została wybrana za pomocą konfiguratora. Po złożeniu zamówienia kontaktujemy się celem potwierdzenia i przekazujemy spodziewany czas dostawy. Poprzez termin realizacji zamówienia rozumie się moment odbioru towaru przez klienta w naszej siedzibie, lub przekazanie towaru w ręce firmy kurierskiej, która doręczy towar do klienta na podany przez niego adres dostawy. W przypadku braku kontaktu mailowego lub telefonicznego od pracownika naszej firmy w terminie do 3 dni roboczych od złożenia zamówienia, prosimy o kontakt.

 

(UWAGA! W okresie przedświątecznym mogą zdarzyć się opóźnienia związane z dużą ilością zamówień i wolną pracą hurtowni zagranicznych - prosimy o cierpliwość - będziemy informować w sytuacjach, kiedy nastąpią opóźnienia indywidualnie)

 

DOSTAWA TOWARU

 

Towary dostarczamy za pomocą firm kurierskich. Koszty wysyłki podane są na naszej stronie oraz w mailu potwierdzającym zamówienie. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone na wartość zamówionego towaru. Najczęściej przesyłki kurierskie są doręczane na następny dzień roboczy po jej nadaniu, chyba, że są to przesyłki międzynarodowe, które również możemy wykonać. Nie bierzemy odpowiedzialności za opóźnienia w doręczeniu przesyłek, jest to rzecz niezależna od naszej firmy. Dokładamy wszelkich starań aby doręczany sprzęt był dobrze zapakowany. Przesyłkę należy sprawdzać w obecności kuriera, w szczególności proszę sprawdzić czy nie są naruszone taśmy firmowe oraz czy przesyłka nie jest uszkodzona.

Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu są rozpatrywane przez spedytora DHL lub DPD.

 

Konsument, który zakupił towar metodą wysyłkową na osobę fizyczna nieprowadząca działalności gospodarczej może dokonać jego zwrotu w ciągu 14 dni kalendarzowych licząc od daty odbioru przesyłki od firmy kurierskiej. Towar zakupiony na firmę nie podlega zwrotom, również zakup poprzez odbiór osobisty. Zwracany towar musi być kompletny, nie zniszczony, w oryginalnym opakowaniu oraz nie może nosić śladów użytkowania. Zwracany towar klient wysyła na swój koszt po wcześniejszym ustaleniu z Infolinią XNOTE. Gdy nie będzie zastrzeżeń co do stanu towaru, zostanie wystawiona faktura korygująca. Warunkiem zwrotu jest dostarczenie do XNOTE podpisanej kopii faktury korygującej. Zwrot pieniędzy za towar nastąpi do 14 dni od daty otrzymania podpisanej faktury korygującej. Nie można dokonać zwrotu towaru, który był sprowadzany na specjalne zamówienie klienta.

Towary i ceny widoczne na stronie nie są ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Przy zamówieniach powyżej 5000 zł brutto, lub przy zamówieniach na notebooki sprowadzane na specjalne zamówienie, XNOTE może zażądać wpłaty zaliczki ustalanej indywidualnie. Zawsze przy wyborze płatności gotówką przy odbiorze powyżej kwoty 5000.00 zł brutto potrzebujemy przedpłaty wynoszącej różnicę do kwoty zamówienia. 

 

Oferta sklepu internetowego ważna jest na terenie Polski. 

 

Wszelkie dane osobowe uzyskane w trakcie działalności sklepu są poufne w żadnym wypadku ani w żadnej formie nie będą ujawniane innym osobom ani innym podmiotom zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą Klienci mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.

 

RECENZJE I KOMENTARZE

 

Nasi klienci mogą po założeniu konta dodawać własne recenzje i komentarze do artykułów i materiałów dostępnych na naszej stronie. Wszelkie wiadomości są sprawdzane przez administratora celem wyeliminowania wiadomości obraźliwych, wulgarnych, posiadających oferty handlowe innych sklepów oraz spamu.

W razie jakichkolwiek niejasności i zapytań prosimy o kontakt pocztą elektroniczną.


 


Kontynuuj Zakupy
Kontakt

Infolinia: 508 495 386

E-mail: biuro@xnote.pl

     

Nr 1 w testach wydajności KŚ

Status Gold Intel Technology ProviderTest ultrawydajnego XNOTE P377SMAXNOTE Zwycięzcą testów Komputer ŚwiatTest najmocniejszego laptopa 13,3

Najczęściej kupowane
XNOTE P64 GTX 970M
XNOTE W65 SKYLAKE NVIDIA
XNOTE P65 SKYLAKE
XNOTE W67 SKYLAKE NVIDIA