Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatnoœci.
Zamknij
Notebooki
Kategorie

Produkty polecane
Artykuły
  *  NVIDIA GeForce GTX 9xxM
  *  PRODUKT ROKU 2013
  *  Recenzja XNOTE Hyperbook 14 od PCLab.pl
  *  XNOTE na bazie IntelŸ Core™ czwartej generacji
  *  Recenzja XNOTE P370EM od PCLab.pl
  *  nVidia QUADRO Mobile dostępne w ofercie XNOTE
  *  XNOTE P170EM Recenzja w PurePC
SERWIS

Serwis - wymagany wstępny kontakt mailowy

W XNOTE zapewniamy naszym klientom serwis gwarancyjny notebooków XNOTE. Wymagamy wstępnego kontaktu telefonicznego w celu przekazania do odpowiedniej jednostki serwisującej i biura obsługi technicznej. Brak informacji telefonicznej lub mailowej przed wysyłką wiąże się z nie przyjęciem laptopa do serwisu.

 

Jeśli masz problem z notebookiem i chcesz dokonać zgłoszenia w ramach gwarancji lub zgłoszenia pogwarancyjnego, skontaktuj się z naszym serwisem i wyślij e-mail na adres serwis@xnote.pl. Nasi konsultanci udzielą informacji na temat dalszej procedury.

 

W przypadku zgłoszenia wysłanego drogą mailową, potrzebujemy 3 dni roboczych na zapoznanie się z problemem i zbadanie możliwości naprawy oraz dostępności komponentów. Po tym okresie skontaktujemy się z Tobą e-mailowo lub telefonicznie w sprawie dalszych kroków.

 

Jeśli do nas zadzwoniłeś i dokonałeś już zgłoszenia i przygotowujesz sprzęt do wysyłki, pamiętaj o załączeniu podpisanego Zgłoszenia Reklamacyjnego. Dokument ten możesz pobrać niżej na tej stronie. Aby usprawnić komunikację prosimy o korzystanie podczas kontaktów z naszych serwisem zawsze z tego samego adresu e-mailowego.

 

Ogólne Warunki Gwrancyjne na notebooki XNOTE dostępne są tutaj:


 Karta Gwarancyjna XNOTE 1.06.2014

 

 

Zgłoszenie reklamacyjne znajduje się tutaj:


 Zgłoszenie reklamacyjne


Kontynuuj Zakupy
Kontakt

Infolinia: 508 495 386

E-mail: biuro@xnote.pl

     

Nr 1 w testach wydajności KŚ

Status Gold Intel Technology ProviderTest ultrawydajnego XNOTE P377SMAXNOTE Zwycięzcą testów Komputer ŚwiatTest najmocniejszego laptopa 13,3

Najczęściej kupowane
XNOTE P64 GTX 970M
XNOTE W65 SKYLAKE NVIDIA
XNOTE P65 SKYLAKE
XNOTE W67 SKYLAKE NVIDIA